WDROŻENIA

Projektujemy i wdrażamy dedykowane rozwiązania internetowe

WORDPRESS

WordPress to najpopularniejszy system CMS na świecie. Na tym systemie stoją wręcz miliony stron internetowych. Nasza agencja buduje strony, serwisy i blog internetowe właśnie na WordPress.

WOOCOMMERCE

WooCommerce to potężna wtyczka do systemu WordPress, która czyni z CMS prawdziwy system e-commerce. Dzięki WooCommerce można zbudować sklep internetowy z wieloma integracjami i możliwościami.

MAGENTO 2

Magento 2 to jeden z najpopularniejszych systemów open-source do prowadzenia sprzedaży internetowej. System pozwala na budowanie wielu sklepów na jednym panelu oraz ułatwia sprzedaż na rynkach zagranicznych.

KATALOG INTERNETOWY

Katalog to internetowy system prezentacji produktów bez możliwości dokonywania zamówień oraz bez cen i stanów magazynowych.

MARKETING AUTOMATION

Skutecznie prowadzimy e-mail marketing i SMS marketing. Wdrażamy marketing automation, który widocznie zwiększa sprzedaż oraz celnie trafia z rekomendacjami do Twoich klientów.

E-NARZĘDZIA

Wdrażamy narzędzia i systemy, które sprawiają że Twoja firma i pracownicy pracują efektywniej i szybciej. Systemy typu callback, livechat, ticket system, intranet, komunikator wewnętrzny, system do prowadzenia zadań i projektów.

magento
woocommerce
wordpress
cs-cart
pimcore

Model współpracy

CZAS PRACY

W tym przypadku podpisujemy umowę o stałą współpracę i rozliczamy się na podstawie realnie przepracowanych godzin zespołu, wcześniej szacując jego ilość. Możliwe zmiany, zwroty, rozbudowy względem wcześniejszych założeń projektu. Pełna elastyczność.

ZLECENIA I PROJEKTY

Podejście projektowo-zleceniowe. Kwota i zakres ustalane zawsze przed rozpoczęciem prac. W przypadku z góry określonego zlecenia, bez możliwości większych zmian lub rozbudowy w stosunku do początkowych założeń.

Chcesz mieć projekt na jednym z tych systemów?

Poradzimy sobie z każdym zadaniem, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu lub przesłania projektu do wyceny!

Menu