TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Przedstawiamy ofertę na profesjonalne tworzenie stron www!

Nieważne czy reprezentujesz firmę z branży internetowej, budowlanej, prowadzisz pizzerię lub doradztwo finansowe. Strony Internetowe sprzedają produkty, usługi jak i informacje o Twoim biznesie, dlatego bardzo ważnym etapem w jej budowaniu jest sam początek i analiza układu, treści i funkcjonalności dla Twoich klientów.

Co Twoja nowa strona może posiadać:

 • Prezentacje usług, rozbudowany katalog produktów
 • Moduł newsów, aktualności z kategoryzacją, tagowaniem
 • Integracje z zewnętrznymi systemami i usługami internetowymi (e-mail marketing, livechat, narzędzia analityczne itp.)
 • Komunikację, integrację i dzielenie się w social mediach
 • Optymalizację pod wyszukiwarki Google, Yandex i Bing (SEO)
 • Perfekcyjne działanie na wszystkich urządzeniach mobilnych
 • I wiele wiele innych!
schmith

DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Pracujemy dla dużych firm jak i małych działalności gospodarczych. Z pewnością potrafimy dopasować projekt do potrzeb klienta oraz jego oczekiwań.

DLA KAŻDEJ BRANŻY

Tworzenie stron WWW robimy dla Klientów z różnych branż. Znamy potrzeby i specyfikę różnych gałęzi usług, handlu i przemysłu. Nasze strony są dzięki temu lepsze!

STAŁA WSPÓŁPRACA

Oferujemy naszym Klientom profesjonalną współpracę, wsparcie oraz rozwój ich działań w Internecie. Oferujemy pełne wsparcie na wielu płaszczyznach.

STRONY INTERNETOWE BUDUJEMY NA

wordpress

WordPress to najpopularniejszy system CMS na świecie! W Polsce również mnóstwo stron i serwisów internetowych powstaje na WordPress. CMS ma bardzo intuicyjny panel do zarządzania treścią, materiałami i danymi.

Siłą tego systemu jest otwartość na rozszerzenia i wtyczki, dzięki czemu można zbudować dowolną stronę internetową o nieograniczonych możliwościach technicznych i funkcjonalnych. Do WordPressa można doinstalować wiele darmowych i płatnych wtyczek, zmieniających system nie do poznania.

TWOJA NOWA STRONA ZAWIERAĆ BĘDZIE

SYSTEM CMS

Strona będzie oparta o silnik WordPress z wieloma usprawnieniami i modułami dodatkowymi. Bardzo intuicyjny i przyjazny w korzystaniu

GRAFIKA

Oferujemy 3 pakiety rozwiązań graficznych charakteryzujące się różnym poziomem czasu pracy oraz złożoności elementów. Dla różnych budżetów i oczekiwań biznesowych.

UTRZYMANIE

Twoja strona może być hostowana u nas na dedykowanym serwerze wraz z obsługą administracyjną. W pakiecie system do monitoringu dostępności strony

SOCIAL MEDIA

Każdą podstronę, wpis lub aktualność Twoi klienci będą mogli udostępniać i lubić na Facebooku, Instagramie i wielu innych!

EDYTOR DRAG & DROP

Możemy zaoferować Tobie bardzo intuicyjny edytor do zarządzania treścią i elementami podstron. Dodaj, przeciągnij i upuść.

OPTYMALIZACJE SEO

Budowane przez nas strony są bardzo przyjazne naturalnemu pozycjonowaniu. W pakiecie moduł do zarządzania SEO strony.

URZĄDZENIA MOBILNE

Wszystkie tworzone przez nas strony są automatycznie projektowane na perfekcyjne działanie na wszystkich urządzeniach mobilnych.

INTEGRACJE

Twoją stronę możemy podłączyć do dowolnego systemu np. e-mail marketingu, livechata, telefonicznego połączenia zwrotnego itp.!

WIELE JĘZYKÓW

Twoja strona może mieć dowolną ilość obcych języków. Będzie można przełączać je wybierając daną flagę lub przycisk.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

intensivo-sg

Jesteśmy profesjonalną agencją interaktywną. Oferując naszym klientom tworzenie stron internetowych otrzymujecie od nas pełen pakiet technologii, know-how oraz wieloletniej wiedzy i doświadczenia. Macie Państwo pewność że poza samym tworzenie stron www otrzymacie od nas kompleksowe rozwiązanie, które będzie:

 • nowoczesne, a więc zbudowane na najnowszych standardach
 • zoptymalizowane pod wyszukiwarki (SEO)
 • strona zbudowana pod względem Usability i User Experience
 • unikalne rozwiązania graficzne
 • strona przygotowana przez wielu specjalistów (programistów, grafików, analityków, designerów)
 • stała współpraca, utrzymanie i wsparcie naszych specjalistów

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że na rynku jest wiele tanich, szablonowych stron internetowych które można kupić za stosunkowe niskie pieniądze. No można. My oferujemy zupełnie inny poziom satysfakcji i realizacji oraz zero zmartwień w obsłudze, działaniu i rozwoju strony internetowej.

ZOBACZ NASZE OSTATNIE REALIZACJE STRON WWW

Przykładowe pakiety i ceny

Nie znalazłeś/aś idealnej konfiguracji? Nie martw się, to są tylko przykładowe pakiety! Możesz wybrać dowolny pakiet + dodatkowe potrzebne elementy czy integracje nawet spoza tej listy, a my wycenimy indywidualnie Twój projekt! Wszystkie podane ceny są kwotami netto.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli zainteresowała Cię oferta tworzenie stron www to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz wycenimy Twój projekt i oszacujemy termin realizacji!

Menu