TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Wdrażanie projektów e-commerce i projektowanie sklepów internetowych.

Tworzenie sklepów internetowych, zarówno tych mniejszych jak i większych to nasza specjalizacja. Projektujemy i budujemy sklepy, gdzie na jednym panelu administracyjnym jest kilka sklepów, rozbudowana struktura zarządzania z poziomami dostępu oraz liczne dedykowane integracje.

Sklepy, które realizujemy mogą funkcjonować jako:

  • Tradycyjny sklep detaliczny i dla firm
  • Dedykowane sklepy B2B, hurtowe
  • Platforma sprzedażowa (marketplace) z wieloma różnymi podsklepami
  • Pasaż internetowy z wieloma sklepami (Twoimi partnerami)
  • Portal zamówień dla pracowników, partnerów franczyzowych, oddziałów, przedstawicieli handlowych, sklepów lub punktów stacjonarnych
idream.pl v3

Sklepy Internetowe budujemy na:

magento

Magento 2 to bardzo popularny system e-commerce do profesjonalnego prowadzenia sprzedaży internetowej. System jest elastyczny i oferuje ogromne możliwości rozwoju na każdym etapie biznesu.

Magento jest często wykorzystywane przez duże firmy i ogromne projekty e-commerce, ale to nie oznacza, że jest bardzo drogie. My oferujemy naprawdę rozsądne wdrożenia.

cs-cart

CS-Cart to mało znany, ale naprawdę świetny system do prowadzenia sklepów internetowych. Jest bardzo intuicyjny, ma mnóstwo wbudowanych funkcjonalności i potrafi obsługiwać nawet ogromne projekty e-commerce.

CS-Cart ma odmianę Multi-Vendor, która czyni z systemu dedykowane narzędzia do prowadzenia platformy handlowej typu Marketplace.

woocommerce

WooCommerce to potężna wtyczka do systemu WordPress zamieniająca ten CMS w funkcjonalny system sklepu internetowego. WooCommerce pozwala stosunkowo niższym kosztem rozpocząć sprzedaż w internecie.

System nie posiada tylu funkcji i możliwości co Magento czy CS-Cart. WooCommerce za to idealnie nadaje się do małych lub nowo powstających projektów e-commerce.

team

DLACZEGO MY ?

PODEJŚCIE PROJEKTOWE – Każde zapytanie, każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem. Nie działamy według schematów. Niezależnie od naszej dotychczasowej wiedzy pracę zawsze zaczynamy od analizy poprzez wszystkie etapy aż do wdrożenia. Nie chodzimy na skróty.

ELASTYCZNOŚĆ – Pracujemy dla dużych jak i mniejszych przedsiębiorstw, robiąc większe i mniejsze realizacje. Potrafimy dopasować się do Twojego biznesowego otoczenia wykonując projekt jak najlepiej potrafimy dla Ciebie.

STAŁA WSPÓŁPRACA – Oferujemy naszym Klientom profesjonalną współpracę, wsparcie oraz rozwój ich działań w Internecie. Oferujemy pełne wsparcie na wielu płaszczyznach.

DOŚWIADCZENIE – Mamy bogate doświadczenie w projektach e-commerce. Umiemy tą wiedzę i know-how przekuć w projekty idealnie skrojone pod Twoje potrzeby.

ZOBACZ NASZE OSTATNIE REALIZACJE SKLEPÓW

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli zainteresowała Cię oferta sklepu internetowego to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz wycenimy Twój projekt!

Menu