Specjalizacje

Sprawdź w jakich systemach oraz technologiach specjalizujemy się
magento 2

Magento to zaawansowany system e-commerce przeznaczony dla średnich i dużych firm. Idealnie nadaje się na działalność międzynarodową oraz działalność typu omnichannel. Sklepy mogą funkcjonować w wielu różnych modelach, np. B2C, B2B i mieszanych.

cs-cart

CS-Cart oraz Multi-Vendor to mało znany (ale naprawdę bardzo dobry!) system e-commerce który posiada bardzo dużo funkcjonalności wbudowanych. Jego przewagą jest intuicyjna obsługa oraz bardzo duże możliwości rozwoju.

pimcore

Pimcore to system klasy PIM (Product Information Management). Dzięki temu narzędziu zbudujesz w firmie centralną bazę produktową wraz ze wszystkimi danymi (opisy, zdjęcia, załączniki, atrybuty itp.) i zintegrujesz to z zewnętrznymi systemami (sklepy, internetowe, systemy CRM, ERP itp.)

wordpress

WordPress to najpopularniejszy system CMS na świecie. Jest ciągle rozwijany i posiada ogromną bazę wtyczek i funkcjonalności.

woocommerce

WooCommerce to system na bazie WordPressa. WooCommerce to platforma idealna na rozpoczęcie sprzedaży w Internecie.

shoper

Shoper to platforma e-commerce w formie abonamentu. Jest świetną alternatywą dla WooCommerce jeśli chodzi o start sprzedaży w Internecie.

Technologie które wykorzystujemy do budowy autorskich aplikacji i serwisów internetowych

symfony
laravel
technologie
Menu