INTENSIVO OD KUCHNI

Wdrożenia Magento 2 nie muszą kosztować milionów monet

Blog, E-Commerce

Magento 2 to jeden najpopularniejszych systemów e-commerce do prowadzenia sprzedaży internetowej. System ten w większości przypadków jest wykorzystywany przez duże firmy, korporacje, sieci handlowe czy profesjonalne sklepy internetowe. To oznacza, że projekty na tym systemie raczej są utożsamiane z drogimi albo bardzo drogimi, idącymi nawet w miliony złotych.

Z jednej strony, nic dziwnego, ponieważ jest to bardzo funkcjonalny system, świetny pod kątem rozwoju, skalowania i rozwoju funkcjonalnego przez programistów. Z drugiej strony korzystają z tego systemu duże firmy, które mają odpowiednio wysokie budżety (jak również bardzo wysokie wymagania co głównie wpływa na cenę) i mogą pozwolić sobie na więcej.

Spieszymy jednak uspokoić wszystkich właścicieli firm – Magento 2 nie musi kosztować milionów. Nie musi też kosztować setek tysięcy złotych. Jak każdy projekt, są pewne oczekiwania funkcjonalne i biznesowe. W większości przypadków poza systemem e-commerce klienci oczekują integracji z płatnościami internetowymi, kurierem, Paczkomatami, Pocztą Polską oraz integracji ze swoim systemem ERP, typu Subiekt, Navireo, Comarch Optima, Sage i tym podobne.

Taki projekt wcale nie pochłonie ogromnej ilości pieniędzy. Jeśli jednak lista wymagań jest długa niczym konfigurator samochodów Mercedesa czy Audi to trzeba przygotować księgową/księgowego, że duże wymagania przekładają się na duże kwoty 🙂

My w INTENSIVO każdy projekt wyceniamy na nakład godzin potrzebny do zbudowania danego projektu. Nic powyżej, nic poniżej. Bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do współpracy i potencjału rozwoju Twojego e-commerce.

Zapraszamy do kontaktu z nami, wyceń swój projekt i być może będziemy mieli przyjemność zbudować wspólnie Twój sklep internetowy, który będzie świetnie wyglądał i działał! 🙂

Menu