PROGRAM PARTNERSKI

Polecaj nasze usługi i otrzymuj aż 10% od każdego zleconego nam projektu!
monety

Program Partnerski to unikalny projekt współpracy naszej firmy. Pozwala na pasywne zarabianie, co oznacza, że nie musisz pracować i realizować czegokolwiek. Wystarczy, że znasz osobę lub firmę która aktualnie potrzebuje realizacji danego projektu i polecisz go nam lub bezpośrednio zlecisz w naszej firmie.

Jeśli razem z Twoim klientem lub poleconą firmą podpiszemy umowę, wówczas Ty otrzymasz swoją prowizję za zdobycie dla nas klienta!

Realizowane projekty przez naszą firmą są o wartości od kilku tysięcy przez kilkadziesiąt aż do kilkuset tysięcy złotych! Łatwo policzyć ile możesz zarobić 🙂

TO TYLKO 3 KROKI

Polecaj

Poleć znajomemu, firmie lub kontrahentowi naszą agencję. To 3 kroki a Ty robisz tylko ten pierwszy 🙂

Projekt

Jeśli dojdzie do podpisania umowy i realizacji projektu, wtedy my działamy a Ty nie musisz nic robić!

Zarabiaj

Otrzymujesz do 10% prowizji od wartości realizowanego projektu! Takie to proste i przyjemne 🙂

narada

DLACZEGO WARTO NAS POLECAĆ?

DOŚWIADCZENIE – INTENSIVO od kilku lat prężnie działa na rynku IT, budując internetowe projekty i stale wspierać klientów w rozwoju tych projektów. Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

100% SKUTECZNOŚCI – Nie mamy na swoim koncie niedokończonych bądź niezrealizowanych projektów. Wszystkie projekty finalizujemy ostatecznym zadowoleniem klienta, przez co masz pewność, że projekt zostanie perfekcyjnie zrealizowany.

PRZEJRZYSTOŚĆ – Jako nasz partner otrzymasz pełną wiedzę o projekcie, jej wartości oraz harmonogramie. Zaraz po podpisaniu umowy ze zleceniodawcą, my podpiszemy umowę na prowizję i wystawisz nam fakturę lub rachunek.

Czujesz się zainteresowany ?

Chcesz wiedzieć więcej na temat współpracy partnerskiej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Opowiemy Ci wszystko jak wygląda cały proces 🙂

Menu