Program Partnerski

Polecaj nasze usługi i otrzymuj aż 15% od każdego zleconego nam projektu!

Program Partnerski to unikalny projekt współpracy naszej firmy. Pozwala na pasywne zarabianie, co oznacza, że nie musisz pracować i realizować czegokolwiek. Wystarczy, że znasz osobę lub firmę która aktualnie potrzebuje realizacji danego projektu i polecisz go nam lub bezpośrednio zlecisz w naszej firmie.

Jeśli razem z Twoim klientem lub poleconą firmą podpiszemy umowę, wówczas Ty otrzymasz swoją prowizję za zdobycie dla nas klienta!

Realizowane projekty przez naszą firmą są o wartości od kilku tysięcy przez kilkadziesiąt aż do kilkuset tysięcy złotych! Łatwo policzyć ile możesz zarobić 🙂

pieniądze

To tylko 3 kroki

Poleć znajomemu, firmie lub kontrahentowi naszą agencję. To 3 kroki a Ty robisz tylko ten pierwszy 🙂

Dlaczego warto nas polecać?

DOŚWIADCZENIE – INTENSIVO od kilku lat prężnie działa na rynku IT, budując internetowe projekty i stale wspierać klientów w rozwoju tych projektów. Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

100% SKUTECZNOŚCI – Nie mamy na swoim koncie niedokończonych bądź niezrealizowanych projektów. Wszystkie projekty finalizujemy ostatecznym zadowoleniem klienta, przez co masz pewność, że projekt zostanie perfekcyjnie zrealizowany.

PRZEJRZYSTOŚĆ – Jako nasz partner otrzymasz pełną wiedzę o projekcie, jej wartości oraz harmonogramie. Zaraz po podpisaniu umowy ze zleceniodawcą, my podpiszemy umowę na prowizję i wystawisz nam fakturę lub rachunek.

program partnerski
Menu