INTENSIVO

Informacje o firmie. Dowiedz się o nas więcej!

Specjaliści od WWW, e-commerce oraz digital marketingu

software house

INTENSIVO to zespół specjalistów o różnych kompetencjach z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w obszarze projektów oraz działań internetowych.

Zbudujemy dla Ciebie i Twojej firmy:

  • Stronę, serwis lub aplikację internetową
  • Sklep internetowy w dowolnym modelu B2C lub B2B
  • Platformę handlową typu Marketplace
  • Infrastrukturę informatyczną, integracje między systemami IT
  • Strategię oraz działania marketingowe i sprzedażowe
  • Działania PR’owe oraz social media

Trochę statystyk o naszej firmie

0%
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowane projekty
0
Współpracowników
0
kaw miesięcznie

Model współpracy

CZAS PRACY

W tym przypadku podpisujemy umowę o stałą współpracę i rozliczamy się na podstawie realnie przepracowanych godzin zespołu, wcześniej szacując jego ilość. Możliwe zmiany, zwroty, rozbudowy względem wcześniejszych założeń projektu. Pełna elastyczność.

ZLECENIA I PROJEKTY

Podejście projektowo-zleceniowe. Kwota i zakres ustalane zawsze przed rozpoczęciem prac. W przypadku z góry określonego zlecenia, bez możliwości większych zmian lub rozbudowy w stosunku do początkowych założeń.

Z naszymi Klientami i Partnerami współpracujemy na platformie Jira Cloud firmy Atlassian. Jira to jedna z najpopularniejszych systemów służących do rozwoju oprogramowania, śledzenia zadań i rozliczania projektów.

Systemy i technologie, w których się specjalizujemy

magento
cs-cart
woocommerce
wordpress
pimcore
html i css
php
mysql
bootstrap
angular

Działamy według procesów

people

ANALIZA

Naszą pracę z projektem rozpoczynamy od zapoznania się z wszelkimi informacjami na temat Twojej branży, oferowanych przez Ciebie produktów oraz konkurencji.

brush

PROJEKTOWANIE

Rozpoczynamy etap projektowania makiet funkcjonalnych. Za pomocą wizualizacji graficzno-procesowych modelujemy wszystkie strony projektu.

collections

GRAFIKA

Nasz dział graficzny na podstawie makiet funkcjonalnych kreuje cały wygląd strony lub sklepu zaczynając od strony głównej wg kolorów, czcionki i logo Twojej firmy.

code

DEVELOPMENT

I teraz to co uwielbiamy w INTENSIVO najbardziej! Stworzone makiety oraz pliki graficzne są cięte oraz kodowane na działające strony i funkcjonalności.

tune

TESTY

Bardzo dużą wagę przykładamy do bieżącego sprawdzania na wszystkie możliwe sposoby, czy wdrażane przez nas strony, sklepy czy funkcjonalności są bez wad.

event_note

WDROŻENIE

Kiedy jest już wszystko OK, projekt instalujemy na wybranym serwerze i konfigurujemy. Teraz już możesz cieszyć się z nowej strony, serwisu czy sklepu internetowego i zacząć sprzedawać!

directions_walk

WSPARCIE

W trakcie realizowania projektu jak również po, jesteśmy dla siebie partnerami. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy Ci pomóc planować rozwój Twojej strony WWW.

desktop_windows

UTRZYMANIE

Jako że rynek i branża dosyć często się zmienia, oferujemy stałe wsparcie i utrzymanie. Nasze projekty są cały czas rozwijane dla naszych Klientów o nowe funkcjonalności, mechanizmy oraz potrzeby biznesowe.

Zadzwoń lub napisz na adres kontakt@intensivo.pl

Poradzimy sobie z każdym zadaniem, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu lub przesłania projektu do wyceny!

Menu