INTENSIVO

Informacje o firmie. Dowiedz się o nas więcej!

Specjaliści od WWW, e-commerce oraz digital marketingu

software house

INTENSIVO to zespół specjalistów o różnych kompetencjach z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w obszarze projektów oraz działań internetowych.

Zbudujemy dla Ciebie i Twojej firmy:

  • Stronę, serwis lub aplikację internetową
  • Sklep internetowy w dowolnym modelu B2C lub B2B
  • Platformę handlową typu Marketplace
  • Infrastrukturę informatyczną, integracje między systemami IT
  • Strategię oraz działania marketingowe i sprzedażowe
  • Działania PR’owe oraz social media

Trochę statystyk o naszej firmie

0%
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowane projekty
0
Współpracowników
0
kaw miesięcznie

Model współpracy

CZAS PRACY

W tym przypadku podpisujemy umowę o stałą współpracę i rozliczamy się na podstawie realnie przepracowanych godzin zespołu, wcześniej szacując jego ilość. Możliwe zmiany, zwroty, rozbudowy względem wcześniejszych założeń projektu. Pełna elastyczność.

ZLECENIA I PROJEKTY

Podejście projektowo-zleceniowe. Kwota i zakres ustalane zawsze przed rozpoczęciem prac. W przypadku z góry określonego zlecenia, bez możliwości większych zmian lub rozbudowy w stosunku do początkowych założeń.

PODPOWIEDŹ: Jeżeli Twój projekt jest w miarę prosty i przewidywalny (np. strona internetowa o firmie), korzystniejsze dla Ciebie będzie rozliczenie ZLECENIA & PROJEKTY (Fixed Price). Jeżeli jednak Twój projekt jest bardziej rozbudowany i zakładasz wprowadzanie w nim zmian w trakcie wykonywania (np. bo nie jesteś w stanie przewidzieć jeszcze wszystkich funkcjonalności), wybierz model CZAS PRACY  (Time & Materials). Dzięki temu zyskasz swobodę działania i będziesz mógł wprowadzać zmiany do projektu w dowolnym momencie. Dla nas to bez znaczenia, ponieważ przy wycenie policzymy przepracowany czas, a nie zakres usług.

Systemy i technologie, w których się specjalizujemy

magento
cs-cart
woocommerce
wordpress
pimcore
html i css
php
mysql
bootstrap
angular

Struktura firmy

Zespół Zarządzający

Szefostwo panuje nad wszystkim 🙂 Poza tym są project managerami i analitykami przygotowującymi wszystkie projekty od A do Z. Są zawsze dostępni dla współpracowników, Partnerów oraz Klientów.

Dział Projektów IT

W dziale IT pracuje zespół developerski (front i back-endowy) oraz administratorzy sieci. Budują oni kompleksowe infrastruktury pod projekty Magento 2, CS-Cart, WordPress, PimCore i inne.

Dział Projektów Graficznych

Zespół świetnych grafików, projektantów oraz rysowników. To oni mają najlepsze komputery i stacje robocze w firmie i wszyscy im tego zazdroszczą. Przekładają koncepcje w wizualne arcydzieła.

Dział Marketingu

Nasz wulkan pomysłów! Tu zawsze jest gorąco, ciężko ich zagadać. Powstają wszystkie koncepcje działań marketingowych dla naszych Klientów. Zarządzają kampaniami SEM, SEO oraz prowadzą działania w social media.

Kochamy robić Internety!

Zadzwoń lub napisz na adres kontakt@intensivo.pl

Poradzimy sobie z każdym zadaniem, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu lub przesłania projektu do wyceny!

Menu