O Firmie

Garść informacji o agencji INTENSIVO

Specjaliści od WWW, e-commerce oraz digital marketingu

INTENSIVO to zespół specjalistów o różnych kompetencjach z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w obszarze projektów oraz działań internetowych.

Zbudujemy dla Ciebie i Twojej firmy:

– Stronę, serwis lub aplikację internetową
– Sklep internetowy w dowolnym modelu B2C lub B2B
– Platformę handlową typu Marketplace
– Infrastrukturę informatyczną, integracje między systemami IT
– Strategię oraz działania marketingowe i sprzedażowe

agencja

Model Współpracy

CZAS PRACY

W tym przypadku podpisujemy umowę o stałą współpracę i rozliczamy się na podstawie realnie przepracowanych godzin zespołu, wcześniej szacując jego ilość. Możliwe zmiany, zwroty, rozbudowy względem wcześniejszych założeń projektu. Pełna elastyczność.

ZLECENIA I PROJEKTY

Podejście projektowo-zleceniowe. Kwota i zakres ustalane zawsze przed rozpoczęciem prac. W przypadku z góry określonego zlecenia, bez możliwości większych zmian lub rozbudowy w stosunku do początkowych założeń.

Z naszymi Klientami i Partnerami współpracujemy na platformie Jira Cloud firmy Atlassian. Jira to jedna z najpopularniejszych systemów służących do rozwoju oprogramowania, śledzenia zadań i rozliczania projektów.

Trochę statystyk naszej firmy

0%
Zadowolonych Klientów
0
Zgłoszeń miesięcznie
0
Pracowników
0
Wypitych kaw miesięcznie

Możesz nam zaufać!

Mariusz Jasiński

Mariusz Jasiński

Właściciel INTENSIVO

INTENSIVO to firma, która bardzo mocno stawia na technologie oraz kompetencje pracowników. Cały czas rozwijamy się, ucząc się nowych możliwości i rozwiązań. Mamy świetny, interdyscyplinarny zespół fachowców, wypełniający wszystkie potrzeby biznesowe i wdrożeniowe Klientów. 

Każdy projekt a nawet małe zlecenie, realizujemy do momentu aż my jak i Klient będziemy w pełni zadowoleni. Osobiście biorę to za punkt honoru!

Jesteśmy małą firmą (z dużymi ambicjami) i taką chcemy pozostać. To pozwala nam zwinnie prowadzić małe jak i naprawdę duże projekty. Współpracujemy z małymi lokalnymi przedsiębiorcami, jak również w portfolio mamy klientów o zasięgu międzynarodowym z przychodami rocznymi powyżej 300 milionów PLN.

Mieszkamy i pracujemy w Trójmieście!

Siedziba firmy oraz biuro projektowe jest w Gdańsku a nasi pracownicy mieszkają na terenie Trójmiasta i okolic. Oczywiście nie przeszkadza to nam pracować i spotykać się z klientami z całej Polski.

Do zobaczenia!

Gdańsk
Menu