O Firmie

Garść informacji o agencji INTENSIVO

Specjaliści od WWW, e-commerce oraz digital marketingu

INTENSIVO to zespół specjalistów o różnych kompetencjach z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w obszarze projektów oraz działań internetowych.

Zbudujemy dla Ciebie i Twojej firmy:

– Stronę, serwis lub aplikację internetową
– Sklep internetowy w dowolnym modelu B2C lub B2B
– Platformę handlową typu Marketplace
– Infrastrukturę informatyczną, integracje między systemami IT
– Strategię oraz działania marketingowe i sprzedażowe

Model Współpracy

CZAS PRACY

W tym przypadku podpisujemy umowę o stałą współpracę i rozliczamy się na podstawie realnie przepracowanych godzin zespołu, wcześniej szacując jego ilość. Możliwe zmiany, zwroty, rozbudowy względem wcześniejszych założeń projektu. Pełna elastyczność.

ZLECENIA I PROJEKTY

Podejście projektowo-zleceniowe. Kwota i zakres ustalane zawsze przed rozpoczęciem prac. W przypadku z góry określonego zlecenia, bez możliwości większych zmian lub rozbudowy w stosunku do początkowych założeń.

Z naszymi Klientami i Partnerami współpracujemy na platformie Jira Cloud firmy Atlassian. Jira to jedna z najpopularniejszych systemów służących do rozwoju oprogramowania, śledzenia zadań i rozliczania projektów.

Trochę statystyk naszej firmy

0%
Zadowolonych Klientów
0
Zgłoszeń miesięcznie
0
Pracowników
0
Wypitych kaw miesięcznie

Możesz nam zaufać!

Mieszkamy i pracujemy w Trójmieście!

Siedziba firmy oraz biuro projektowe jest w Gdańsku a nasi pracownicy mieszkają na terenie Trójmiasta i okolic. Oczywiście nie przeszkadza to nam pracować i spotykać się z klientami z całej Polski.

Do zobaczenia!

Gdańsk
Menu